Performans Takibi

10 ‘dan Fazla Modül ve 120’den Fazla Alt Modülle Birçok Farklı Özellik Sunan Personel Yönetim Uygulaması PARSPY ile Buluta  Aktarılmayan Veri Yok
Performans Takibi​

Her Açıdan Değerlendirme

PARSPY kullanarak her bir departman için ayrı veya tüm şirket çalışanlarını kapsayan performans değerlendirme süreçlerini kolayca kurgulayabilirsiniz. İK yönetimi için hazırlanan organizasyon şemasıyla çalışanların üst, ast, ve ekip arkadaşları gibi etkileşim içinde olduğu kişilerin listesini görüntüleyebilirsiniz. Ardından, istediğiniz kişiyi değerlendirici olarak belirleyebilir ve çalışanlara atayabilirsiniz. Bu sayede performans değerlendirmelerini daha sistematik ve etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.

Performans Takibi​

Hedef Değerlendirme

Hedef değerlendirmesi yaparken sadece sayısal veya sözel hedeflerle sınırlı kalmayın. PARSPY ile çalışanların gerçekleştirmesi gereken hem sözel hem de sayısal hedefleri tek bir çatı altında kolayca yönetebilirsiniz. Bu şekilde belirlediğiniz hedeflerle çalışan performansını ve çalışan performansının şirket performansına etkisini ölçebilirsiniz. Bu bütüncül yaklaşım, daha kapsamlı ve etkili bir hedef yönetimi sağlar ve iş sonuçlarına daha fazla katkıda bulunabilir.

 
Performans Takibi​

Yetkinlik Değerlendirme

PARSPY kullanarak çalışanlarınızın hedef değerlendirmelerinin yanı sıra liderlik yetenekleri, değişime uygunluk, iletişim becerileri, görev yönetimi gibi yetkinliklerini de kolayca değerlendirebilirsiniz. Bu sayede çalışanların performansını daha kapsamlı bir şekilde değerlendirerek gelişimlerine destek olabilirsiniz.

 
Performans Takibi​

Detaylı Raporlama

Performans değerlendirmeleri, yayınlandığı andan itibaren PARSPY üzerinden hem toplu hem de bireysel performans değerlendirme raporlarını kolayca oluşturmanıza olanak tanır. İster süreç içerisinde, ister değerlendirme sonunda tek bir tıklama ile bu raporları indirebilirsiniz. Bu, değerlendirme sürecinizi daha yönetilebilir ve verimli hale getirir.

Performans Takibi​

Anahtar Performans Göstergesi

PARSPY, organizasyonunuzun Anahtar Performans Göstergelerini (APG) izlemek ve yönetmek için kullanabileceğiniz bir araçtır.

  1. APG’leri Belirleme: Öncelikle organizasyonunuzun hedeflerine uygun APG’leri belirleyin, örneğin satış geliri veya müşteri memnuniyeti.

  2. Veri Toplama: PARSPY üzerinden ilgili verileri toplayın, örneğin satış raporları veya anket sonuçları.

  3. Analiz: Verileri analiz ederek organizasyonunuzun performansını değerlendirin.

  4. Raporlama: APG verilerini PARSPY’da raporlayın ve görselleştirin.

  5. Aksiyon Planları: Verilere dayalı olarak organizasyon içinde aksiyon planları geliştirin.

  6. Takip ve İzleme: APG’leri sürekli olarak izleyin ve düzeltmeler yapın.

PARSPY, APG izleme sürecinizi kolaylaştırabilir ve organizasyonunuzun hedeflerine ulaşmasına yardımcı olabilir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Bizi Diğer Uygulamalarından Ayıran Özelliklerimiz

Veri Güvenliği ve Yedekleme

Verilerinizi güvenli bir şekilde depolar ve düzenli olarak yedekler. Bu sayede, veri kaybı riskini en aza indirir ve önemli bilgilere erişim sağlar.

Kolay Erişim ve Güncellemeler

İnternet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan erişilebilir.Çalışanlarınızın ve yöneticilerinizin anında güncel bilgilere erişmesini sağlar.

Ölçeklenebilirlik

İşletmeniz büyüdükçe, kolayca ölçeklenebilir. Böylece, personel yönetim ihtiyaçlarınızı değişen gereksinimlere göre esnek bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Maliyet-Etkinlik

Bulut tabanlı yazılımların maliyetleri daha düşüktür ve abonelik tabanlı bir model kullanılır. Yıllık lisans maliyetleri ve bakım masraflarından tasarruf sağlar.

Mobil Uyumlu ve Kullanıcı Dostu Arayüz

Mobil uyumlu arayüze sahiptir, bu da çalışanlarınızın veya yöneticilerinizin hareket halindeyken bile kolayca erişim sağlamasına olanak tanır. Kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde de kullanımı daha basit ve etkili hale getirir.

Entegrasyon Kolaylığı

Diğer iş uygulamaları ve sistemlerle kolayca entegre edilebilir. Böylece, veri paylaşımı ve iş süreçlerinin daha etkin bir şekilde yönetimi sağlanır.

ücretsiz tanıtım talebi

Daha Sayamadığımız Onlarca Özelliğimiz Var !
Dinlemek İstersen Her Zaman Buradayız !

Ücretsiz bir tanıtım talebi gönderin ve size en uygun zamanda bir uzmanımızla iletişime geçelim.

0 +
Aktif Kullanıcı
0 +
Kurum
0 +
uygulama
0
ülke