Personel Yönetimi

10 ‘dan Fazla Modül ve 120’den Fazla Alt Modülle Birçok Farklı Özellik Sunan Personel Yönetim Uygulaması PARSPY ile Buluta  Aktarılmayan Veri Yok

çalışan bilgi yönetimi

Her zaman ve her yerden özlük belgelerine erişin

Parspy’ı kullanırken, özlük belgelerinize herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerden kolayca erişebilirsiniz. Sistemde kayıtlı olan çalışanlarınıza ait belgelere, bilgisayarınızdan veya mobil uygulama üzerinden hızlıca erişerek dosyalar arasında kaybolma sorunuyla karşılaşmazsınız.

 
ÇALIŞAN BİLGİ YÖNETİMİ

İzin ve Mesaileri Çevrimiçi Yönetin

İzin ve mesai taleplerinizi kolayca yönetmek için yerinizden kalkmanıza gerek yok. Şirket genelinde tek bir onay süreci oluşturabileceğiniz gibi, şube veya departman bazlı izin taleplerinizi de sistemimize tanımlayabilirsiniz. Çalışanlar, sizin belirlediğiniz onay süreçleri doğrultusunda izin taleplerini oluşturabilirler. Talep geldiği anda ilgili kişilere otomatik bildirimler gönderilir, böylece hızlıca talebi onaylayabilir veya reddedebilirler.

 
ÇALIŞAN BİLGİ YÖNETİMİ

Harcama, Prim ve Avansları Takip Edin

PARSPY üzerinden çalışanlarınızın harcamalarını, avansları, primleri ve diğer tüm ödemeleri tek bir ekranda kolayca takip edin. Giderlerinizi detaylı bir şekilde işleyerek, tarih, çalışan adı, ödeme durumu, ödeme miktarı, açıklamalar, vergi oranı gibi gelişmiş filtreleme seçeneklerini kullanarak harcamalarınızla ilgili ihtiyacınız olan bilgilere anında erişin.

 
ÇALIŞAN BİLGİ YÖNETİMİ

Kişisel Hesap

PARSPY’da her çalışanın kişisel bir hesabı bulunmaktadır. Bu hesaplar üzerinden çalışanlar, kendi izin taleplerini, harcamaları ve vize işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirler. Ayrıca, kalan izin günleri, resmi tatiller, şirket etkinlikleri gibi bilgilere ve gerekli kurumsal belgelere de rahatlıkla erişebilirler.

 
ÇALIŞAN BİLGİ YÖNETİMİ

Zimmet Takibini Kolayca Yapın

PARSPY’ı kullanarak, her çalışanın hangi telefon, bilgisayar, araba ve benzeri zimmetli eşyaları kullandığını kolaylıkla kayıt altında tutabilirsiniz. Böylece şirket içindeki eşyaların dağıtımını ve kullanımını daha iyi yönetebilirsiniz.

 

 
 
ÇALIŞAN BİLGİ YÖNETİMİ

Ortak Dosyalar Paylaşın

Kurumsal dosyaları paylaşmak ve çalışanların her an erişebilmesini sağlamak için PARSPY’ı kullanabilirsiniz. Vize belgeleri, harcama formları ve diğer kurumsal dökümanları online olarak saklayabilir ve paylaşabilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınız, herhangi bir zamanda bu dosyalara kolayca erişebilir ve işlerini daha verimli bir şekilde yürütebilirler.

 

 
ÇALIŞAN BİLGİ YÖNETİMİ

Her Şeyi Anlık Olarak Raporlayın

PARSPY’da bulunan verileri dilediğiniz gibi raporlayabilmeniz için “Rapor Oluştur” özelliği ile esnek bir şekilde raporlar oluşturabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz verileri seçebilir, istediğiniz formatta raporlar oluşturabilir ve bu raporları indirebilirsiniz. Bu özellik, iş verilerinizi analiz etmek ve yönetmek için size büyük bir esneklik sunar.

ÇALIŞAN BİLGİ YÖNETİMİ

Şirket takvimini yönetin

Şirket takvimini PARSPY üzerinden yöneterek, çalışanları ilgilendiren tüm etkinlikleri kolayca planlayabilir ve paylaşabilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınız toplantıları, davetleri, eğitimleri ve diğer önemli etkinlikleri kaçırmazlar. İşbirliği ve iletişim için bu ortak takvim, şirket içindeki etkinlikleri düzenlemek ve izlemek için mükemmel bir araç olabilir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Bizi Diğer Uygulamalarından Ayıran Özelliklerimiz

Veri Güvenliği ve Yedekleme

Verilerinizi güvenli bir şekilde depolar ve düzenli olarak yedekler. Bu sayede, veri kaybı riskini en aza indirir ve önemli bilgilere erişim sağlar.

Kolay Erişim ve Güncellemeler

İnternet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan erişilebilir.Çalışanlarınızın ve yöneticilerinizin anında güncel bilgilere erişmesini sağlar.

Ölçeklenebilirlik

İşletmeniz büyüdükçe, kolayca ölçeklenebilir. Böylece, personel yönetim ihtiyaçlarınızı değişen gereksinimlere göre esnek bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Maliyet-Etkinlik

Bulut tabanlı yazılımların maliyetleri daha düşüktür ve abonelik tabanlı bir model kullanılır. Yıllık lisans maliyetleri ve bakım masraflarından tasarruf sağlar.

Mobil Uyumlu ve Kullanıcı Dostu Arayüz

Mobil uyumlu arayüze sahiptir, bu da çalışanlarınızın veya yöneticilerinizin hareket halindeyken bile kolayca erişim sağlamasına olanak tanır. Kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde de kullanımı daha basit ve etkili hale getirir.

Entegrasyon Kolaylığı

Diğer iş uygulamaları ve sistemlerle kolayca entegre edilebilir. Böylece, veri paylaşımı ve iş süreçlerinin daha etkin bir şekilde yönetimi sağlanır.

ücretsiz tanıtım talebi

Daha Sayamadığımız Onlarca Özelliğimiz Var !
Dinlemek İstersen Her Zaman Buradayız !

Ücretsiz bir tanıtım talebi gönderin ve size en uygun zamanda bir uzmanımızla iletişime geçelim.

0 +
Aktif Kullanıcı
0 +
Kurum
0 +
uygulama
0
ülke