Ücret Değerlendirme

10 ‘dan Fazla Modül ve 120’den Fazla Alt Modülle Birçok Farklı Özellik Sunan Personel Yönetim Uygulaması PARSPY ile Buluta  Aktarılmayan Veri Yok
ÜCret değerlendirme

Süreç Haritası Oluşturun

Birim yöneticilerinden son onayı verecek yöneticiye kadar tüm çalışanları süreç içine ekleyin ve bilgilendirilmesi gereken kişileri sisteme tanımlayın. Ayrıca, ücret değerlendirme hiyerarşisini sizin belirlediğiniz şekilde oluşturun.

 
ücret değerlendirme

Düzenlemeleri Değerlendirin ve Onaylayın

Maaş teklifleri için e-posta trafiğine gerek kalmadan birim yöneticilerinin gelen maaş artış tekliflerini onaylayabilir veya tekrar değerlendirmelerini talep edebilirsiniz. Bu şekilde size sadece süreci takip etmek düşer, zaman kaybını minimize edebilirsiniz.

 
|parspy busıness

Maaşları Çalışan Primlerine Göre Belirleyin

Primlerine göre maaşlandırma sistemi ile çalışarak, her bir çalışanın katkısını ve performansını dikkate alarak adil ve motive edici maaş teklifleri oluşturabilirsiniz.İşletmenizin insan kaynakları yönetimini daha verimli ve objektif hale getirerek hem çalışan memnuniyetini artırır hem de şirketinizin başarılarını destekler.

 
Ücret değerlendirme

Kolayca Raporlayın

Tüm değerlendirme sonuçlarına tek tıkla erişin ve işletmenizin performansını daha iyi anlamak için ihtiyacınız olan bilgileri detaylı olarak raporlayın. PARSPY ile, değerlendirme sonuçlarınızı kolayca düzenleyebilir, istediğiniz formatta raporlar oluşturabilir ve bu raporları indirebilirsiniz. Bu, verilere dayalı kararlar almanıza ve iş sonuçlarını optimize etmenize yardımcı olur.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Bizi Diğer Uygulamalarından Ayıran Özelliklerimiz

Veri Güvenliği ve Yedekleme

Verilerinizi güvenli bir şekilde depolar ve düzenli olarak yedekler. Bu sayede, veri kaybı riskini en aza indirir ve önemli bilgilere erişim sağlar.

Kolay Erişim ve Güncellemeler

İnternet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan erişilebilir.Çalışanlarınızın ve yöneticilerinizin anında güncel bilgilere erişmesini sağlar.

Ölçeklenebilirlik

İşletmeniz büyüdükçe, kolayca ölçeklenebilir. Böylece, personel yönetim ihtiyaçlarınızı değişen gereksinimlere göre esnek bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Maliyet-Etkinlik

Bulut tabanlı yazılımların maliyetleri daha düşüktür ve abonelik tabanlı bir model kullanılır. Yıllık lisans maliyetleri ve bakım masraflarından tasarruf sağlar.

Mobil Uyumlu ve Kullanıcı Dostu Arayüz

Mobil uyumlu arayüze sahiptir, bu da çalışanlarınızın veya yöneticilerinizin hareket halindeyken bile kolayca erişim sağlamasına olanak tanır. Kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde de kullanımı daha basit ve etkili hale getirir.

Entegrasyon Kolaylığı

Diğer iş uygulamaları ve sistemlerle kolayca entegre edilebilir. Böylece, veri paylaşımı ve iş süreçlerinin daha etkin bir şekilde yönetimi sağlanır.

ücretsiz tanıtım talebi

Daha Sayamadığımız Onlarca Özelliğimiz Var !
Dinlemek İstersen Her Zaman Buradayız !

Ücretsiz bir tanıtım talebi gönderin ve size en uygun zamanda bir uzmanımızla iletişime geçelim.

0 +
Aktif Kullanıcı
0 +
Kurum
0 +
uygulama
0
ülke