Vardiya Takibi

10 ‘dan Fazla Modül ve 120’den Fazla Alt Modülle Birçok Farklı Özellik Sunan Personel Yönetim Uygulaması PARSPY ile Buluta  Aktarılmayan Veri Yok
vardiya Takibi

Vardiya Planını Hemen Oluştur

Çalışanlarınızın internete bağlı herhangi bir cihazdan uygun oldukları saatleri vardiya planına eklemelerine izin verin. Bu sayede çalışanlarınızın müsaitlik durumunu e-posta veya mesaj trafiğine gerek kalmadan hızlıca takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Ayrıca, kendi biriminize ait vardiya planını PARSPY üzerinden kolayca oluşturabilirsiniz. Bu, vardiya yönetimini daha verimli hale getirir ve iletişimi daha etkili bir şekilde sağlar.

 
vardiya Takibi

Çalışan Uygunluğunu Görüntüleme

Çalışanlarınızın müsaitlik durumunu e-posta veya mesaj trafiğine ihtiyaç duymadan kolayca izleyin ve yönetin.

vardiya Takibi

Günlük, Haftalık veya Aylık Zaman Çizelgesi

Kendi biriminize ait günlük, haftalık ve aylık vardiya planlarını PARSPY ile tek bir uygulama üzerinden oluşturabilirsiniz. Bu sayede 3. parti uygulamalara gerek kalmadan vardiya ve takvimleri tüm ekibinizle paylaşabilirsiniz. Bu entegre yaklaşım, vardiya yönetimini daha kolay ve etkili bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

vardiya Takibi

Detaylı Raporlama

Şirket birimi, tarih aralığı ve çalışan türü gibi özel parametrelere göre özel raporlar oluşturabilir ve çalışan özelinde aylık vardiya dökümleri elde edebilirsiniz. Ayrıca, günlük ve haftalık planların detaylı çıktılarını da istediğiniz formatta alabilirsiniz. Bu özellikler, vardiya yönetimini daha esnek ve özelleştirilebilir hale getirir, böylece yöneticilerin ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Bizi Diğer Uygulamalarından Ayıran Özelliklerimiz

Veri Güvenliği ve Yedekleme

Verilerinizi güvenli bir şekilde depolar ve düzenli olarak yedekler. Bu sayede, veri kaybı riskini en aza indirir ve önemli bilgilere erişim sağlar.

Kolay Erişim ve Güncellemeler

İnternet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan erişilebilir.Çalışanlarınızın ve yöneticilerinizin anında güncel bilgilere erişmesini sağlar.

Ölçeklenebilirlik

İşletmeniz büyüdükçe, kolayca ölçeklenebilir. Böylece, personel yönetim ihtiyaçlarınızı değişen gereksinimlere göre esnek bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Maliyet-Etkinlik

Bulut tabanlı yazılımların maliyetleri daha düşüktür ve abonelik tabanlı bir model kullanılır. Yıllık lisans maliyetleri ve bakım masraflarından tasarruf sağlar.

Mobil Uyumlu ve Kullanıcı Dostu Arayüz

Mobil uyumlu arayüze sahiptir, bu da çalışanlarınızın veya yöneticilerinizin hareket halindeyken bile kolayca erişim sağlamasına olanak tanır. Kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde de kullanımı daha basit ve etkili hale getirir.

Entegrasyon Kolaylığı

Diğer iş uygulamaları ve sistemlerle kolayca entegre edilebilir. Böylece, veri paylaşımı ve iş süreçlerinin daha etkin bir şekilde yönetimi sağlanır.

ücretsiz tanıtım talebi

Daha Sayamadığımız Onlarca Özelliğimiz Var !
Dinlemek İstersen Her Zaman Buradayız !

Ücretsiz bir tanıtım talebi gönderin ve size en uygun zamanda bir uzmanımızla iletişime geçelim.

0 +
Aktif Kullanıcı
0 +
Kurum
0 +
uygulama
0
ülke